Megoldásra vár

Törött aknafedő

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.12.21.
Nem a Vodafone és nem az E.ON tulajdona.

-----

FRISSÍTÉS: 2022. november 29.
A Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.
Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.

-----

A sarkainál törött, botlásveszélyes aknafedő.
Kérjük javítsák ki!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Festetics György u. 7

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VIII. kerület, Festetics u.7. előtti járdán a sérült fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022. november 29. A Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez. Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap. ---- A sarkainál törött, botlásveszélyes aknafedő. Kérjük javítsák ki!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.12.21. Nem a Vodafone és nem az E.ON tulajdona. ----- FRISSÍTÉS: 2022. november 29. A Magyar Telekom hozzász...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Vodafone"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/662754/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100058759419

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükke
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A sarkainál törött, botlásveszélyes aknafedő. Kérjük javítsák ki!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022. november 29. A Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez. Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap. ---- A sarkainál törött, botlásveszélyes aknafedő. Kérjük javítsák ki!"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlapok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére