Válaszra vár

Graffitis pad

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023. 01. 22.

Bejelentő visszajelzése:

Jelenlegi állapot ma fényképeztem, szerintem nem arról a padról, hanem egy másik padról távolították el a graffitit

__________________________

FRISSÍTÉS 2022. 12. 08.

BKM FKF Köztisztasági Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen a graffitit kollégáink eltávolították.

----------------------

Graffitis a pad.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 5a

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Graffitis a pad."-ról "FRISSÍTÉS 2023. 01. 22. Bejelentő visszajelzése: Jelenlegi állapot ma fényképeztem, szerintem nem arról a padról, hanem egy másik padról távolították el a graffitit __________________________ FRISSÍTÉS 2022. 12. 08. BKM FKF Köztisztasági Divízió válasza: Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett he...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "graffitis pad"-ról "Graffitis pad"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    jelenlegi állapot ma fényképeztem, szerintem nem arról a padról hanem egy másik padról távolították el a graffitit
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen a graffitit kollégáink eltávolították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/113182/graffitis-pad
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére