Megoldásra vár

Befejezetlen munka

Hónapok óta ugyanígy van itt ez az oszlop az Újhegyi sétányon.
Kérem, végezzék el a szükséges munkákat. (Illetékes: X. kerület)

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Tóvirág u. 4

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Alábbi, 00113174 számú bejelentésükkel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom.

    Az Ön által jelzett járdaszakasz javítási munkálatai egy teljeskörű helyszíni szemlét k
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére