Megerősítésre vár

Kirakott lomok és zöldhulladék

Anonim Járókelő

Hetek óta gyűlő lomok, a járda mellett.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Füzér u. 40

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettem a JAROKELO-BUDAPEST -00113150- azonosító számon rögzített, Budapest X. kerület, Füzér utca 40. és 42. számok előtt található hulladék ügyében továbbított lakosság
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Kirakott lomok és zöld hulladék"-ról "Kirakott lomok és zöldhulladék"-ra.

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés nevét "Kirakott lomok és zöld hull"-ról "Kirakott lomok és zöld hulladék"-ra.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy kupac szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kettő kupac karácsonyfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyalog utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy kupac szemèt a Kórház parkolójában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére