Megerősítésre vár

Lehullott levelek

Kérem, takarítsák meg a Tatai úti bicikliút/járdát a lehullott falevelektől.
Köszönöm!

szinte pont egy éve is volt ilyen kérésem :) szépen és gyorsan meg is oldódott
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/74354/lehullott-levelek-takaritasa

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tatai u. 72

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Zugló igazán megspórolhatta volna ezt a hosszú és bonyolult választ, helyette letakaríthatnák végre a járdát :(
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00113148 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata Képviselő-testületének a közösségi együttélés alapvető szabályairól és azo
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    jé tényleg :D akkor talán tavaly megcsinálták, mielőtt elérte volna az ingerküszöbömet? :D
  • Szabolcsi - Sutus Noémi hozzászólt a bejelentéshez.

    Már legalább két éve annak, hogy bejelentetted... :)
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két roncsbicikli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Eszter
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kerékpársáv kialakítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent István körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működik a pumpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Novotny T
    Illetékes: Budapest Brand NZrt.
    Újpest-városkapu M (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére