Válaszra vár

Firkás elektromos szekrény

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő szekrényt megrongálták, graffitis.

Kérjük az Illetékest, javítsa a bejelentett szekrényt!

Pontos helyszín:
47.503480680612, 19.039803640299937

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, 0102-Szilágyi Dezső tér

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére