Megoldott

Szemetes a járda széle

Anonim Járókelő

Szemetes a járda széle, kérjük takarítsák el. Leginkább az MVM épületével szemben.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Fiumei út 10

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a járda takarítását elvégezték.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/113133/szemetes-a-jarda-szele
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.
    A Budapest VIII. kerület Fiumei út a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012 (XII.29) kor
    ...
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört köztéri szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kidobált bútor, ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Orczy út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére