Megoldásra vár

Újabb balesetveszélyes csúnya hézag járda hasznata

Anonim Járókelő

A kőbánya alsó járdánál és Vaspálya utca felé csomopont zebra átkelőhely felé látható mértékben a járdákon nagy törésvonalak található. Valamint olyan balesetveszélyes járda használat hogy az idősek, babakocsisok illetve kerekesszékes és mozgáskorlátozottak bele botlanak ebbe a csúnya, nagy hézag járdába hogy balesetveszélyes és mint ha nem is történt volna.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbánya alsó

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Fertő utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére