Megoldásra vár

Sérült csatornafedő

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.01.04.:
Józsefvárosi Gazdálkodási Központ válasza:

A Budapest VIII. kerület II. János Pál pápa tér a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012 (XII.29) kormányrendelet 2. sz. melléklet 377. sorszám alatt szerepel, így annak kezelői és fenntartói tevékenységét a Fővárosi Közgyűlés által alapított gazdasági társaságok (Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt., FŐKERT Zrt., Budapest Közút Zrt. stb.) látják el.
---------------------------------

FRISSÍTÉS 2022. 12. 19.

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza:

Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megadott
helyszínen található csatornafedelet és megállapították, hogy annak
állapota megfelelő. A csatornafedél körüli úthiba javítása nem tartozik
társaságunk tevékenységi körébe, ezért a probléma megoldása érdekében
nem áll módunkban intézkedni.

----------------------

Megsüllyedt és összetört az aszfalt a csatornafedő körül. Kérjük javítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, II. János Pál pápa tér 27

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022. 12. 19. Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza: Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megadott helyszínen található csatornafedelet és megállapították, hogy annak állapota megfelelő. A csatornafedél körüli úthiba javítása nem tartozik társaságunk tevékenységi k...

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a megkeresést.
    A Budapest VIII. kerület II. János Pál pápa tér a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Megsüllyedt és összetört az aszfalt a csatornafedő körül. Kérjük javítsák meg!"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 12. 19. Fővárosi Csatornázási Művek Zrt. válasza: Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megadott helyszínen található csatornafedelet és megállapították, hogy annak állapota megfel...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink megvizsgálták a megadott
    helyszínen található csatornafedelet és megállapították, hogy annak
    állapota megfelelő. A csatornafedél kö
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilyukadt közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vágóhíd utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilyukadt közmű fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére