Megoldott

Cső

FRISSÍTÉS 2022.12.24.:
Bejelentő kommentje:
A cső még mindig ott van. Csatoltam friss képeket.

------------------

Betoncső hulladék várja az elszállítást. Bár a kép a Google-ről van, a hulladék most is ott van pár méterrel arrébb a sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út 29

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Betoncső hulladék várja az elszállítást. Bár a kép a Google-ről van, a hulladék most is ott van pár méterrel arrébb a sarkon."-ról "FRISSÍTÉS 2022.12.24.: Bejelentő kommentje: A cső még mindig ott van. Csatoltam friss képeket. ------------------ Betoncső hulladék várja az elszállítást. Bár a kép a Goog...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A cső még mindig ott van. Csatoltam friss képeket.
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink már nem találták a területen a hulladékot.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/113113/cso
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott fenyő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Tárna utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Maradék élő fenyő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gőzmozdony utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Fenyőfák (2.)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mádi utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére