Megoldott

Elhagyott külföldi autó

FRISSÍTÉS 2022.12.07.:

A FÖRI válasza:
"A tárgyi bejelentést követően, a Fővárosi Ügyeleti és Irányító Központ intézkedett az abban
foglaltak továbbításáról, a helyszínen illetékességgel rendelkező, Zuglói Önkormányzati
Rendészeti részére, a szükséges intézkedések megtétele érdekében."

-----

Külföldi rendszámmal , lehúzott ablakkal felejtették el az autót

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hermina út 25

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Külföldi rendszámmal , lehúzott ablakkal felejtették el az autót"-ról "FRISSÍTÉS 2022.12.07.: A FÖRI válasza: "A tárgyi bejelentést követően, a Fővárosi Ügyeleti és Irányító Központ intézkedett az abban foglaltak továbbításáról, a helyszínen illetékességgel rendelkező, Zuglói Önkormányzati Rendészeti r...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A december 7-én küldött levelet rendszerünk nem kapcsolta a bejelentéshez. Ezt most pótoljuk.
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére