Megoldott

Elhagyott jármű.

Elhagyott jármű.Műszakija 2021.01.16.-án lejárt.Rendszáma GAW-vel kezdődik.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 56

Hozzászólások

  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést! Az ügyet megoldottként zárjuk.
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Levizsgáztatták, megoldódott.
  • András Bognár visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00113043 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentéssel érintett gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a Zuglói Önkormányzati Rendészet fotódokumentációval tet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Czobor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Ond vezér útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére