Megoldásra vár

Elhagyott jármű.

Elhagyott jármű.Rendszáma IAF-el kezdődik.Hivatalból kivonva.Műszakija 2022.06.19.-én lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 44

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00113042 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A bejelentéssel érintett gépjármű hatósági jelzéssel felszerelt, ezért a Zuglói Önkormányzati Rendészet fotódokumentációval tet
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gruber György
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Kassai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott Jaguar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Francia út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére