Megoldott

Törött utastájékoztató elem

Frissítés 2023.07.25
L.Máté visszajelzése:
Semmi fejlemény.
..........
Frissítés 2023.04.04
L.Máté válasza:Semmi fejlemény.
.............
FRISSÍTÉS: 2022. november 29.
Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

tehát 5 hónap telt el az eredeti bejelentés óta. meddig kéne még várnunk? :)

-----

FRISSÍTÉS: 2022. augusztus 17.
A BP Közút válasza:
Tisztelt Járókelő!

A 00103901 számú bejelentésben szereplő Blaha Lujza téri aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.

Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, fenntartási feladatokat a Budapest Főváros Önkormányzata által biztosított források erejéig a műszaki, és gazdaságossági szempontok alapján a rendelkezésre álló kapacitási lehetőségeinkhez mérten folyamatosan végezzük.

Az utastájékoztató fóliák cseréjét felvettük a javítási listánkra.

---

Hetek óta törött a Blaha Lujza téren a Nyugati pu. irányába tartó villamosperon lépcsője (E kijárat) feletti utastájékoztató tábla.
Kérem, legyenek szívesek cserélni! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Blaha Lujza tér

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A javított tábla:
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 000113017 számú bejelentésben szereplő BLAHA LUJZA TÉRI gyalogos aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.04.04 L.Máté válasza:Semmi fejlemény. ............. FRISSÍTÉS: 2022. november 29. Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez. tehát 5 hónap telt el az eredeti bejelentés óta. meddig kéne még várnunk? :) ----- FRISSÍTÉS: 2022. augusztus 17. A BP Közút válasza: Tisztelt Járókelő! A 00103901 számú be...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi fejlemény.
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00113017 számú bejelentésre korábban már adtunk választ, amely a honlapon is olvasható, kérjük a javításig szíves türelmüket.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Híd, műtárgy főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022. november 29. Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez. tehát 5 hónap telt el az eredeti bejelentés óta. meddig kéne még várnunk? :) ----- FRISSÍTÉS: 2022. augusztus 17. A BP Közút válasza: Tisztelt Járókelő! A 00103901 számú bejelentésben szereplő Blaha Lujza téri aluljáró üzemeltetése, fennta...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi fejlemény.
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    továbbra is várjuk a megoldást. mehet vissza a státusz is.
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00113017 számú bejelentésben szereplő Blaha Lujza téri aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022. november 28. Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/103901/blaha-lujza-ter-lepcsolejarat-graffitis-ter-felol-g FRISSÍTÉS: 2022. augusztus 17. A BP Közút válasza: Tisztelt Járókelő! A 00103901 számú bejelentésben szereplő Blaha Lujza téri aluljáró üzemeltetése...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Hetek óta törött a Blaha Lujza téren a Nyugati pu. irányába tartó villamosperon lépcsője (E kijárat) feletti utastájékoztató tábla. Kérem, legyenek szívesek cserélni! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022. november 28. Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez. https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/103901/blaha-lujza-ter-...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    tehát 5 hónap telt el az eredeti bejelentés óta. meddig kéne még várnunk? :)
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/103901/blaha-lujza-ter-lepcsolejarat-graffitis-ter-felol-g

    2022. augusztus 17. 11:35
    0 0
    Tisztelt Járókelő!

    A 00103901 számú bejelentésben szereplő Blaha
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megállóhelyen padka hiány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Maros utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Matricás Blaha Lujza tér tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Metró érkezési idők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére