Megoldott

Szétesett szemetes

Úgy tűnik, idáig bírta az új szemetes a Széll Kálmán téren. Hetek óta figyeljük, hogy az FKF üríti, de arra nem veszi a fáradságot, hogy megjavítsa. Egy újabb modellel kezdik újra a fenn nem tartást?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 93

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a hulladékgyűjtő edény helyszíni javítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/113014/szetesett-szemetes
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    5
    Megerősítésre vár
    5

    Siralmas állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiborított kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Akadémia (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére