Megoldott

Sasadi út buszmegálló üvegszilánk

A Budaörsi út 115-nél lévő Volánbusz és BKK buszmegállókban és a kettő között a hirdetőoszlopnál a járda tele van üvegszilánkkal. Nagyon ciki!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 115a

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az utat megtakarították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112990/sasadi-ut-buszmegallo-uvegszilank
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére