Válaszra vár

Matrac

Kidobott matrac Harmat utca 160. közelében a parkoló mellett. Intézkedésüket köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 160

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kirakott lomok és zöld hull

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Füzér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lekaszált gyom az úton + szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Egy kupac szemèt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyalog utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére