Megoldatlan

Kidőlt egy frissen ledózerolt telek kapuja a járdára

Anonim Járókelő

Kidőlt a kapu a járdára. A hozzá tartozó telek jelenleg lakatlan. Mostanában dózeroltak le itt egy házat. (Gondolom 8 lakásos 3 emeletes társasház épül majd a helyén, ahogy az lenni szokott... :( )

Tegnap este még nem volt a járdára dőlve.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Benkő u. 36

Hozzászólások

  • Megyesi-Kovács Borbála lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00112971 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Az építésügyi és építésfelügyeleti hatóságok kijelöléséről és működési feltételeiről szóló 343/2006. (XII. 23.) Korm. rendelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára hulló vakolat - életveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes tetőcserép

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala
    Vaskő utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére