Megerősítésre vár

Népligeti járda

Üdvözletem! Lehet, butaság ez a bejelentés, mert most épp egy megjavított járda vagy út miatt írok. Újraaszfaltoztak a Népligetben egy igen-igen töredezett útszakasz -ezt tök jó! Csak nem értem, mi indokolja ezt a széles aszfaltozást -nálunk Pestimrén az úttestet nem szélesítették meg - itt pedig nem volna szebb is, olcsóbb is, ha a zöldfelület növekedne, és kevesebb aszfalt lenne?

Probléma helyszíne
F4J4+37 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Simon Henriette visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Simon Henriette bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alámosott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére