Válaszra vár

Üvegtörmelék buszmegállóban

Anonim Járókelő

Andor u. i buszmegállóban a járdán üvegtörmelék van.
Kérem szépen a tisztítást,takarítást.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor utca / Tétényi út

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákok gazdátlanul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Utcára dobált szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére