Megoldott

Eldugult folyóka

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023.01.16.
ÓBFK válasza:
"Tisztelt Járókelő Egyesület!

A 0012950 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a 432/2012. (XII.29.) Kormányrendelet szerint a Flórián tér a Fővárosi Önkormányzat tulajdonába/kezelésébe tartozik, így kérjük, hogy a bejelentéssel feléjük szíveskedjenek fordulni. (ugyfelszolgalat@budapest.hu)

Tisztelettel,

Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
Budapest
Mozaik utca 7.
1033"

-------------------------
Eldugult folyóka és sok helyen a rács is hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Flórián tér 6-9

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112950/eldugult-folyoka
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 6889 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő Star! A takarítás ugyan az FKF feladata, de a rácsok pótlása biztosan nem, ezért küldtem a tulajdonosnak.
    Üdvözlettel a Járókelő csapat nevében: Garami Marika
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF inkább nem?
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Eldugult folyóka és sok helyen a rács is hiányzik."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.01.16. ÓBFK válasza: "Tisztelt Járókelő Egyesület! A 0012950 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a 432/2012. (XII.29.) Kormányrendelet szerint a Flórián tér a Fővárosi Önkormányzat tulajdonába/kezelésébe tartozik, így kérjük, ...

  • III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00112950 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a 432/2012. (XII.29.) Kormányrendelet szerint a Flórián tér a Fővárosi Önkormányzat tulajdonába/kezelésébe tartoz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Mi ez?

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sáros / eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére