Megoldott

Nyugati tér, Spar előtt szemét napok óta

Anonim Járókelő

Frissítés 2022.11.29

BKM FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink rendszeresen takarítják a területet. Bejelentését követően munkatársaink külön kimentek ellenőrzésként a helyszínre, de már nem találták a bejelentésben szereplő tárgyakat.
..................................

A Nyugati tér Spar (Skála épület) előtt napok óta te kuka elkerítve, kidobott bőrönd társaságában. Kitették a kukát, mert csöpögött a plafon a bejárat előtt, piros-fehér kordonnal elkerítve. A kuka megtelt esővízzel,szeméttel és senkit nem zavar az áruházból sem. A bőrönd biztos egy hajléktalantól maradt ott. Rengeteg ember jár arra, a Spar-t, a Diéta boltot nem zavarja. (előtérben az én szatyrom, bocs) (e-mail címem változott!)

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nyugati pályaudvar

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Nyugati tér Spar (Skála épület) előtt napok óta te kuka elkerítve, kidobott bőrönd társaságában. Kitették a kukát, mert csöpögött a plafon a bejárat előtt, piros-fehér kordonnal elkerítve. A kuka megtelt esővízzel,szeméttel és senkit nem zavar az áruházból sem. A bőrönd biztos egy hajléktalantól maradt ott. Reng...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink rendszeresen takarítják a területet. Bejelentését követően munkatársaink külön kimentek ellenőrzésként a helyszínre, de má...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére