Megoldott

Utcára dobált szemét

Anonim Járókelő

Már két hónapja az út szélén található. Kérem takarítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 111-113

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését követően munkatársaink ellenőrizték a helyszínt, de már nem találták a bejelentett hulladékot a helyszínen.

    Tisztelettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felgyulladt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére