Válaszra vár

Csatorna fedél

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.12.02.

FCSM válasza:
" A megjelölt helyszínen található fedlapon nincs rajta az
FCSM neve, az nem tartozik társaságunk üzemeltetési körébe..."
----------------------------
Csatornafedél elmozdul a helyéről,a beton alatta szét van törve.

A Google Maps fotón látszik, hogy bal oldalt az autó mellett áprilisban le volt takarva a csatornafedél.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Göröngyös u. 4

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    JAROKELO-BUDAPEST-00112896
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112896/csatorna-fedel

    A bejele
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Csapadékvíz szikkasztó, szerintem első körben önkori.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Göröngyös u. 4, 1173 Magyarország (47.48382410, 19.23224480, 16)"-ról "Budapest, Göröngyös u. 4, 1173 Magyarország (47.48388047, 19.23200997, 17)"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Csatornafedél elmozdul a helyéről,a beton alatta szét van törve. A Google Maps fotón látszik, hogy bal oldalt az autó mellett áprilisban le volt takarva a csatornafedél."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.12.02. FCSM válasza: " A megjelölt helyszínen található fedlapon nincs rajta az FCSM neve, az nem tartozik társaságunk üzemeltet...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük, hogy bejelentésével munkánkat igyekszik segíteni.
    A társaságunk által üzemeltetett aknafedlapokon szinte kivétel nélkül
    megtalálható a Fővárosi Csatornázási Mű
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "Csatornafedél elmozdul a helyéről,a beton alatta szét van törve."-ról "Csatornafedél elmozdul a helyéről,a beton alatta szét van törve. A Google Maps fotón látszik, hogy bal oldalt az autó mellett áprilisban le volt takarva a csatornafedél."-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnos, a csatolt fotó nem megfelelő a probléma és környezete beazonosításához. Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et
    ...
  • Török Vazul megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tisztítatlan vizes árok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    525. tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szívárog a víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Népkert (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére