Válaszra vár

Szemetes buszmegálló és környéke

Anonim Járókelő

Folyton elborítja a szemét ezt a megállót és környékét :( Annyira jó lenne megoldást találni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi repülőtér

Hozzászólások

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zsákok gazdátlanul

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üvegtörmelék buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Andor utca / Tétényi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére