Megoldott

csúszós, balesetveszélyes útburkolat

Hetek óta lehullott lomb takarja a Pázmány Péter sétány ELTE előtti teljes szakaszán a kerékpárutat és a járdát. Ebben a nyirkos időben valóságos korcsolyapálya, úgy csúszik a burkolat a felázott falevelektől. Illetve ettől nem látszik a kerékpárút megkülönböztető színe sem és az útburkolati jelek sem, így a gyalogosok is a kerékpárutón kijárt nyomvonalat követik. Káosz a közlekedés, problémás szituációban pedig balesetveszélyes az esetleges hirtelen fékezés vagy irányváltoztatás.

Kérem letakarítani a lehullott lombot a burkolatról.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 1108-Pázmány Péter sétány - ELTE

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Szemét"-ra.

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az utat megtakarították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112871/csuszos-balesetveszelyes-utburkolat
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Az utóbbi időben sok bejelentés foglalkozik a budapesti kerékpárutakat borító nedves, csúszós falevelekkel. Tudtommal a fővárosi önkormányzat kiemelt célja a kerékpáros közlekedés fejlesztése. Ezért j...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    A Közút már takarít is?
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére