Megoldásra vár

Otthagyott korlátelemek

Kerítés építés után itt maradt, az útra dobott korlát rögzítő elemek.
Kérem eltávolításukat.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Lőwy Izsák u. 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az utcán maradt kerítéstalpakra vonatkozó bejelentését!
    Az elszállításról intézkedtünk, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztály
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lezárt híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres tartóoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szabadság utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére