Megoldott

Levelek a kerékpárúton

A Jászai Mari téren haladó kerékpárúton felhalmozódtak a levelek, amelyek mostanában vizesek is. Ez csúszóssá teszi az utat. Ráadásul a kerékpárutat sétálóutcának használó gyalogosokat folyamatosan kerülgetnie kell a kerékpárosnak, ami balesetveszélyes a csúszós úton. Kérem, tisztítsák meg a kerékpárutat a levelektől.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 1301-Jászai Mari tér

Hozzászólások

  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a gyors intézkedést. Én is láttam, hogy eltakarították.
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az utat megtakarították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112824/levelek-a-kerekparuton
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott épület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csoba Józsefné
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Röppentyű utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére