Megoldásra vár

Hiányzó bringaútra figyelmeztető tábla

A Magtár utca - Budapesti út kereszteződésében megoldották ugyan a bringaút átvezetést de sajnos az elsőbbségadás tábla alá nem került ki a bringaútra figyelmeztető tábla. Kérem az illetékeseket, hogy pótolják.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Magtár u. 100

Hozzászólások

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A kiegészítő jelzőtábla létesítésére a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: Leírás: c
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hold utca-zsákutca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Bank utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyuk a bicikliúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére