Megoldott

Szemetes buszmegálló

Frissítés 2023.01.03

FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a megálló takarítását munkatársaink elvégezték.

...................................
Az egész utcában gyönyörűen össze van seperve, kivéve a buszmegállóban, amely tele van avarral és szemetes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László u. 23

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Az egész utcában gyönyörűen össze van seperve, kivéve a buszmegállóban, amely tele van avarral és szemetes."-ról "Frissítés 2023.01.03 FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy a megálló takarítását munkatársaink elvégezték. ................................... Az egész utcában gyönyörűen össze van seperve, kivéve a buszme...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a megálló takarítását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112805/szemetes-buszmegallo
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • N. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    5
    Megerősítésre vár
    5

    Siralmas állapotok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kiborított kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Akadémia (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére