Megoldott

Nem takarított járda

Anonim Járókelő

Frissítés 2022.11.29
BKM FKF válasza:
Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a területet megtakarították.
..................
A Döbrentei téri 56-os villamosmegállóhoz vezető járdát nem takarítja senki.

Probléma helyszíne
Budapest Döbrentei tér 1013 Magyarország

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "A Döbrentei téri 56-os villamosmegállóhoz vezető járdát nem takarítja senki."-ról "Frissítés 2022.11.29 BKM FKF válasza: Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a területet megtakarították. .................. A Döbrentei téri 56-os villamosmegállóhoz vezető járdát nem takarítja senki."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönöm az intézkedést. Örülnék neki, ha ezt a területet rendszeresen takarítanák, különösen most, hogy közeleg a jeges, csúszós idő. Az otthagyott levelek banánhéjként viselkednek. Idős ember...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a területet megtakarították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112723/nem-takaritott-jarda
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kidobott abroncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útpályára folyik rá a hordalék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: B Simon
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Péterimajori Bekötő út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Kiegészítésre vár
    4
    Kiegészítésre vár
    4

    Remetehegyi út 1, Kiscelli park szélén szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére