Megoldott

Rossz állaptu fedlap

Anonim Járókelő

FRISSTÉS: 2022.11.23.

FŐTÁV válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

-----------------
FRISSÍTÉS 2022.11.18.

DIGI válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy kollégáink vizsgálata alapján a fedlap nem a Digi Kft. tulajdonát képezi!"

---

Elég rossz állapotban van a fedlap és a körülötte lévő terület.
Lph bejáratát megközelítő járda szakaszon található.
Botladozni lehet rajta.
Kérem szépen a felújítását és a körülötte járdaszakasz javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albert u. 38

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinálták,kicserélték
    Köszönöm
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.11.18. DIGI válasza: "Tájékoztatjuk, hogy kollégáink vizsgálata alapján a fedlap nem a Digi Kft. tulajdonát képezi!" --- Elég rossz állapotban van a fedlap és a körülötte lévő terület. Lph bejáratát megközelítő járda szakaszon található. Botladozni lehet rajta. Kérem szépen a felújítását és...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐTÁV"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.
    Tisztelettel: BKM FŐTÁ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem tartozik Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.
    Tisztelettel: BKM FŐTÁ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Elég rossz állapotban van a fedlap és a körülötte lévő terület. Lph bejáratát megközelítő járda szakaszon található. Botladozni lehet rajta. Kérem szépen a felújítását és a körülötte járdaszakasz javítását."-ról "FRISSÍTÉS 2022.11.18. DIGI válasza: "Tájékoztatjuk, hogy kollégáink vizsgálata alapján a fedlap ne...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐTÁV"-ra.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    On Thu 2022. Nov 17 22:38:59, budapest@jarokelo.hu wrote:
    > Tisztelt Ügyfélszolgálat (DIGI)!
    >
    > Az alábbi bejelentés érkezett a Jarokelo.hu oldalon, amely az Ön
    > hivatalának hatáskö
    ...
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy az DIGI Kft. ügyfélszolgálatához fordult. "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00112665" tárgyú elektronikus levele megérkezett hozzánk, melyet [4183561] azonosítószám...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Talpas utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Temesvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Temesvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére