Megerősítésre vár

Eltömődött vízelvezetők

Frissítés 2023.10.19.
A Budapest Közút hozzászólása:

"Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, fenntartási feladatokat a Budapest Főváros Önkormányzata által biztosított források erejéig a műszaki, és gazdaságossági szempontok alapján a rendelkezésre álló kapacitási lehetőségeinkhez mérten folyamatosan végezzük.
Tájékoztatásul jelezzük, hogy a hiba kijavítása várhatóan 1 hónapon belül megtörténik, a javításig kérjük szíves türelmét."

---------------------------

Frissítés 2023.09.28.
A bejelentő hozzászólása: a 3-4 nappal ezelőtti esőzések után még mindig hatalmas tócsa áll az egyik (az íven a középső) vízelvezető felett.

------

Frissítés 2022.11.22
Budapest Közút ZRt válasza:
A lefolyók dugulás elhárítását felvettük a hibalistánkra.
A munka elvégzéséig szíves türelmét kérjük.
................
Az Árpád híd északi oldalán, a szigeti lehajtót ívesen kerülő kerékpárút/járda szakaszon lévő víznyelők közül kettő nem működik, el van dugulva valahol. Most kisebb esőben nagy, máskor sokkal nagyobb pocsolya marad, ami amúgy télen lefagy és csúszik.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Invazív fajok arborétuma

Hozzászólások

  • Pintér Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    2023.12.20, gyakorlatilag nem változott semmi. Most már szépen le is fagyott, a képen látható bringás és a gyalogosok kerülnek. Ha nem férünk el az íven, mert pont a környékén találkoznánk szembe, kiv...
  • Pintér Ferenc visszajelzésére vár.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.09.28. A bejelentő hozzászólása: a 3-4 nappal ezelőtti esőzések után még mindig hatalmas tócsa áll az egyik (az íven a középső) vízelvezető felett. ------ Frissítés 2022.11.22 Budapest Közút ZRt válasza: A lefolyók dugulás elhárítását felvettük a hibalistánkra. A munka elvégzéséig sz...

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00112600 számú bejelentésben szereplő Árpád híd üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, fenntartási fe
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2022.11.22 Budapest Közút ZRt válasza: A lefolyók dugulás elhárítását felvettük a hibalistánkra. A munka elvégzéséig szíves türelmét kérjük. ................ Az Árpád híd északi oldalán, a szigeti lehajtót ívesen kerülő kerékpárút/járda szakaszon lévő víznyelők közül kettő nem működik, el van dugu...

  • Pintér Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    2023.09.27.: frissítés: a 3-4 nappal ezelőtti esőzések után még mindig hatalmas tócsa áll az egyik (az íven a középső) vízelvezető felett.
  • Pintér Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    A 2023 januári esőzéseknél már mintha lefolyt volna rendesen; vagy megtörtént a tisztítás, vagy elrohadt az avar vagy valami, ami gátolta lejjebb a lefolyást. Még egy esős időszakot azért szeretnék vá...
  • Pintér Ferenc visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Árpád híd északi oldalán, a szigeti lehajtót ívesen kerülő kerékpárút/járda szakaszon lévő víznyelők közül kettő nem működik, el van dugulva valahol. Most kisebb esőben nagy, máskor sokkal nagyobb pocsolya marad, ami amúgy télen lefagy és csúszik."-ról "Frissítés 2022.11.22 Budapest Közút ZRt válasza: A lefo...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük a bejelentését!

    A lefolyók dugulás elhárítását felvettük a hibalistánkra.
    A munka elvégzéséig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Híd, műt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pintér Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem folyik le a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Laci Papp
    Illetékes: Budapest Közút
    Állatkert (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eldugult lefolyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére