Megoldott

Avar a kerékpársávban

Tisztelt Illetékes!

A XVIII. kerületi Városház utcában az Üllői út és Kossuth Lajos utca közti szakaszon lévő kerékpársávban nagy kupac avar és szemét akadályozza a közlekedést.

Kérem, szíveskedjenek az útpálya takarítását elvégezni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Városház u. 3

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink az utat megtakarították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112540/avar-a-kerekparsavban
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szent István tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szent István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Thököly utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére