Megoldatlan

Szemetes fedél nélkül

FRISSÍTÉS 2023.09.22.

Bejelentő hozzászólása:
"Sajnos még mindig nincs megoldva"

---

FRISSÍTÉS 2023. 05. 29.

Bejelentő visszajelzése:

Tisztelt I. kerület Budavár Önkormányzata!
A szemetesek ügyével kapcsolatban fél éve jeleztem a problémát. Érdeklődök, hogy van-e fejlemény?
Köszönettel, Koncz Péter
_____________________

A Lisznyai parkban lévő két szemeteseken régóta nincs fedél. A szemét kiömlik, a varjak kiszedik, a látvány méltatlan a parkhoz. Pótlásuk szükséges rögzített fedéllel.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Naphegy u. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Koncz Péter!
    Azokat a bejelentéseket, amelyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre, és ""Megoldatlan""-ként lettek lezárva - mert megoldásuk több időt vett igénybe, vagy nem jelzett vissza az...
  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A nyitott szemetes továbbra is problémákat okoz (nem esztétikus, a varjak és a szél kihordja szemetet, nemrég valamitől a tartalom fel is gyúlt!). A megoldatlanság nem elfogadható, méltatlan az I kerü...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023. 05. 29. Bejelentő visszajelzése: Tisztelt I. kerület Budavár Önkormányzata! A szemetesek ügyével kapcsolatban fél éve jeleztem a problémát. Érdeklődök, hogy van-e fejlemény? Köszönettel, Koncz Péter _____________________ A Lisznyai parkban lévő két szemeteseken régóta nincs fedél. A szemét kiömlik, a va...

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig nincs megoldva
  • Koncz Péter visszajelzésére vár.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az új szemétgyűjtő fedelét a gyártó sajnos nem rögzítette, így egy arra- minden bizonnyal- rászoruló személy eltulajdonította azt.
    Pótlását igyekszünk mihamarabb megoldani.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Lisznyai parkban lévő két szemeteseken régóta nincs fedél. A szemét kiömlik, a varjak kiszedik, a látvány méltatlan a parkhoz. Pótlásuk szükséges rögzített fedéllel."-ról "FRISSÍTÉS 2023. 05. 29. Bejelentő visszajelzése: Tisztelt I. kerület Budavár Önkormányzata! A szemetesek ügyével kapcsolatban fél éve jel...

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt I. kerület Budavár Önkormányzata!
    A szemetesek ügyével kapcsolatban fél éve jeleztem a problémát. Érdeklődök, hogy van-e fejlemény? Köszönettel, Koncz Péter
  • Koncz Péter visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Koncz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt I. kerület Budavár Önkormányzata!
    A szemetesek ügye továbbra sincs megoldva, érdeklődök, hogy van-e fejlemény? Az építkezés miatt sajnos rendszeresen megtelik, kicsordul a szemét. Köszönett...
  • Koncz Péter visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A hulladékgyűjtőkhöz sajnos nincs pót- tető raktáron, így keressük a- javaslatával egyező- zsanéros rögzítési lehetőséget, a parkhoz és a kukához illő fedéllel.

    Tisztelettel:
    Bruc
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Koncz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Alagút utca (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kidöntött szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Jutasi Györgyi
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére