Megoldott

Megsérült, mocskos szemetes

Anonim Járókelő

Megsérült, mocskos, csikkekkel tömött koszos szemetes edény, folyamatosan mocskos környezetben, trolibusz megállóban.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kálmán Imre u. 24

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A szemetest kicserélték.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edény cseréjét munkatársaink elvégezték.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112467/megserult-mocskos-szemetes
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az edény cseréjét munkatársaink elvégezték.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112467/megserult-mocskos-szemetes
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szent István tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szent István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vizelet

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mocskos utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Falk Miksa utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére