Megerősítésre vár

Graffiti

Kérem távolítsák el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Nagyszombat u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Star visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomt
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Firkás táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Örs vezér tere (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Suszter Dominik
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt.
    Aquincum (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére