Megoldott

M2 Astoria aluljáró lépcsőfeljárat graffitis

Anonim Járókelő

az M2 Astoria aluljáró, a hotel előtti 2 lépcsőfeljárata graffitis

Astoria felirat a fehér részen ami nem a klasszikus kóburkolat.

Budapest, Astoria, 1088 Hungary

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Astoria

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen a graffitiket munkatáraink eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mi
    ...
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy csak tartósan fagymentes időszakban van lehetőségünk graffitit eltávolítani a balesetveszély megelőzése érdekében. A bejelentett helyszí...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    G és H
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Astoria felirat alatt a fehér részen ami nem a klasszikus kóburkolat.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    graffitki lépcső lejárat körül - Keleti pu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest Budapest Keleti Railway Station Baross tér parking (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Astoria E lépcső grafftis

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére