Megoldott

Járdára lógó autók

FRISSÍTÉS 2022. 11. 24.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza:

Társaságunkhoz érkezett megkeresésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy bejelentésében szereplő Csalogány utcai parkoló a II. kerületi Önkormányzat tulajdonában és kezelésében lévő terület.
A parkoló és a járda burkolata közötti keramit szegély egyértelmű elválasztó határ, burkolati jellel egyenértékű jelzés. Ezen túlmenően a KRESZ szabályok alapján tilos a járdán várakozás így a szabálytalankodókkal szemben jelenleg is tud intézkedni a rendőrség vagy a közterület felügyelet. A területet később jelentősebb átépítéssel lehet majd rendezni, markánsabban, épített eszközökkel elkülönítve a parkoló és a járda területét. Ez azonban jelentősebb költséggel járó intézkedés lenne, ami rövid távon nem várható.

----------------------

Rendszeres probléma, hogy az amúgy is keskeny járda egy részét az autók orra foglalja el. Kérem találjanak megoldást a járda védelmére!
Pollerek, korlátok, túlfutásgátló, növényláda is szóba jöhet.
Munkájukat előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalogány u. 45

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Alpolgármester Úr!

    A probléma rendszeresen előfordul, ezért javasoltam, hogy célszerűbb lenne olyan megoldást alkalmazni, ami megakadályozza az előfordulását.

    Attól még, hogy egyszer arra j...
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő és Admin!

    Célszerű lenne ilyen esetben az utólagos posztolás mellett vagy helyett a szabálytalanság észlelése után jelezni azt a hatóságok felé.

    Jelenleg nem lóg ki semmi....

    Ren
    ...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Rendszeres probléma, hogy az amúgy is keskeny járda egy részét az autók orra foglalja el. Kérem találjanak megoldást a járda védelmére! Pollerek, korlátok, túlfutásgátló, növényláda is szóba jöhet. Munkájukat előre is köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022. 11. 24. BUDAPEST KÖZÚT Zrt. válasza: Társaságunkhoz érk...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112394/jardara-logo-autok bejelentésre a következő választ adjuk:

    Tisztelt Szász László Úr!

    Társaságunkhoz érkezett megkeresésév
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Rossz helyen parkoló autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Parkolás a megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Mechwart liget (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Rókushegyi lépcső (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére