Válaszra vár

Kitakart lámpa

FRISSÍTÉS: 2023.01.09.
Bejelentő kiegészése + új fényképet csatolt:
"Jelenleg alig jelzi valami, hogy tilos ott parkolni"
--------------------
FRISSÍTÉS 2022.12.06.

Budapest Közút válasza:
"A VII. ker. Lövölde tér 7. számnál lévő kerékpáros jelző előtt elzárt terület van, melyen az érvényes előírások alapján tilos a parkolás, megállás. Forgalomtechnikai kezelőként más forgalomtechnikai eszközünk nincsen, mellyel a jelzőlámpa láthatóságát biztosítani tudjuk.

A szabálytalan parkolás ellen a rendőrség, illetve a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatóság tud fellépni. Javasoljuk, hogy közvetlenül forduljanak hozzájuk a gyorsabb intézkedés érdekében.

A virágláda nem minősül forgalomtechnikai eszköznek, így Társaságunk sem annak kihelyezésében, sem pedig üzemeltetésében nem illetékes."

---

A Rottenbiller utcában (Lövölde tér sarkán) a kerékpársáv és a kerékpárosoknak szóló lámpa közé parkolnak rendszeresen, így a szabálytalanul parkoló autók kitakarják a kerékpárosok elől a lámpát. Kérem, hogy az illetékes helyezzen ki virágos ládát, vagy valamilyen fizikai akadályt, hogy a képeken látható szituáció (élet és balesetveszély) megszűnjön.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Lövölde tér 7

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Terézvárosban virágládákat helyeztek ki azokra a sarkokra, ahol tilos lenne megállni, korábban folyamatosan oda álltak. Ott sikerült! Fizikailag kell az autósokat korlátozni!
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.12.06. Budapest Közút válasza: "A VII. ker. Lövölde tér 7. számnál lévő kerékpáros jelző előtt elzárt terület van, melyen az érvényes előírások alapján tilos a parkolás, megállás. Forgalomtechnikai kezelőként más forgalomtechnikai eszközünk nincsen, mellyel a jelzőlámpa láthatóságát bizto...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenleg alig jelzi valami, hogy tilos ott parkolni.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Rottenbiller utcában (Lövölde tér sarkán) a kerékpársáv és a kerékpárosoknak szóló lámpa közé parkolnak rendszeresen, így a szabálytalanul parkoló autók kitakarják a kerékpárosok elől a lámpát. Kérem, hogy az illetékes helyezzen ki virágos ládát, vagy valamilyen fizikai akadályt, hogy a képeken látható szituáció ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VII. ker. Lövölde tér 7. számnál lévő kerékpáros jelző előtt elzárt terület van, melyen az érvényes előírások alapján tilos a parkolás, megállás. Forgalomtechnikai kezelőként má
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Forgalomtechnika"-ról "Kerékpárút"-ra.

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kidöntött kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kozma József
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két roncsbicikli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Eszter
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére