Megoldott

Nyugati téri felüljáró alatti parkoló takarítás

Anonim Járókelő

Kérjók fertőtlenítsék Nyugati téri felüljáró alatti parkolót

Elviselhetetlen a vizeletszag jön onnan, sajnos a m3 metrópótló megállójában is töményen érezhető.

2022_11_09 este

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Nyugati pályaudvar M

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    zárható
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami nem stimmelhet ezzel, mivel szerda este /2022_11_09 este/ volt tapasztalható a nagyonerős vizeletszag a környéken.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami nem stimmelhet ezzel, mivel szerda este /2022_11_09 este/ volt tapasztalható a nagyonerős vizeletszag a környéken.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a szóban forgó területet minden héten szerdán mossuk, a bejelentés időpontjában is (11.09-én) megtörtént, a nappali időszakban.
    Tisztele...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szent István tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szent István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vizelet

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Vigadó tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Mocskos utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Falk Miksa utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére