Megoldott

M3 Ferenciek tere D lépcső graffitis

Anonim Járókelő

M3 Ferenciek tere D lépcső graffitis.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere M

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyszínen a graffitit kollégáink eltávolították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112338/m3-ferenciek-tere-d-lepcso-graffitis
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére