Megoldott

Összefirkált Elektromos Transzfromátor

Anonim Járókelő

Az Alsóhegy utca vasút felőli oldalán található transzformátort összefirkálták.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Alsóhegy u. 26

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az építményt újrafestették, nagyon köszönjük a gyors segítséget!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett közműtárgyról a graffiti eltávolítása nem Társaságunk illetékessége.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112301/osszefirkalt-elektromos-transzfromator
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére