Megoldásra vár

Savoya park mögötti romos út

Anonim Járókelő

A Savoya Park mögött a Kőtér utcában futó bicikliút benzinkút utáni részén kb. 5 méteres szakaszon romos állapotú a burkolat. A közmű akna körül megsüllyedt, a pár méterrel hátrébb látható, bekarikázott részen pedig a fa gyökere nyomta fel hullámosra a térköveket.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalva

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admins@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. november 15., kedd 17:24
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from Varosuz5
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére