Megoldott

Szemét és rendetlenség a Mexikói úti végállomáson

Anonim Járókelő

Bejelentő visszajelzése + új képeket csatolt
"Sajnos nincs gazdája a területnek.
A szemét újra kikerül.
A kirakott kajamaradékokra a patkányok is lukakat ástak."
----------------------
FRISSÍTÉS: 2022.11.17.
FKF válasza:
"Tisztelt Bejelentő!
Köszönjük megkeresését.
Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a területet megtakarították.
Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió"

---------------
A 74a troliról leszállva a végállomáson, a kisfoldalattihoz menet ez a kosz és rendetlenség fogadja a gyalogost.

Kihez tartozik? Miért hagyja így?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út M

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását munkatársaink ismételten elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112186/szemet-es-rendetlenseg-a-mexikoi-uti-vegallomason
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A 74a troliról leszállva a végállomáson, a kisfoldalattihoz menet ez a kosz és rendetlenség fogadja a gyalogost. Kihez tartozik? Miért hagyja így?"-ról "Bejelentő visszajelzése + új képeket csatolt "Sajnos nincs gazdája a területnek. A szemét újra kikerül. A kirakott kajamaradékokra a patkányok is lukakat ástak." ----...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nincs gazdája a területnek.
    A szemét újra kikerül.
    A kirakott kajamaradékokra a patkányok is lukakat ástak.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a területet megtakarították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112186/szemet-es-rendetlenseg-a-mexikoi-uti-vegallomason
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • XIV. kerület Zugló Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00112186 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Önkormányzatunk bejelentett ügyben nem illetékes.
    Javasoljuk a bejelentést megküldeni a Fővárosi Önkormányzat részére.

    Üdvözl
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Pfujj! Undorító!
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhagyott kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Bácskai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szent István tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kapas Viktor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Szent István tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére