Megoldásra vár

Térfigyelő kamera pótlása

Anonim Járókelő

Korábban itt egy térfigyelő kamera volt.
Hosszú hónapokkal ezelőtt kidöntötték és azóta sem sikerült pótolnia az önkormányzatnak.
Minél előbb pótlására lenne szükség és a teljes kerületet ellátni a lehető legtöbb kamerával.
Balesetek, betörések, bűnügyek megoldásában lehetne kulcs szerepük.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sörgyár u. 39

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Irodavezető Úr!

    A Kőbányai Polgármesteri Hivatal részére megküldött beadványával
    kapcsolatban a mellékelt ügyiratban foglaltak szerint tájékoztatom.

    Tisztelettel,

    Zsikla Szil
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres keret

    Beküldés ideje:
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mázsa tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Galambtetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csanádi György
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gőzmozdony utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére