Megoldott

Falevelek a Hűvösvölgyi úton

Anonim Járókelő

Vastag levélszőnyeg borítja a járdát és egyes szakaszokon az útburkolatot is. A levélszőnyeg nyálkás, csúszós és kifejezetten balesetvesélyes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 4

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Tibor!
    Ingatlanhoz nem csatlakozó szakasz takarítása nem lakossági feladat.
  • Dr Bernáth Tibor hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán megkéne fogni a gereblyét, és a seprűt és ez a gond máris megszűnne. Az ingatlan tulajdonosa/tulajdonosai/kezelője köteles az ingatlan előtti járdaszakasz tisztántartására!
  • Schneider Géza lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a válaszüzenetet, a bejelentést megoldottként lezárjuk.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a II. kerület, Hűvösvölgyi út 4. előtti járdát és útburkolatot a kollégáink letakarították.
    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió...
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    A hétfői Kelemen László utcai csőtörés óta a Budagyöngyéig végig homokos, koszos a bringaút. Van ahol kész homokozó van, ami nem ideális bringával.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: N. Sándor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hónapok óta nem történik semmi!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére