Megoldatlan

Trehány felújítás – taktilis jelek

FRISSÍTÉS: 2022.11.30.
A bejelentő kommentje:
""Ahol van a gyalogátkelőhely és a szegélysüllyesztés, ott van a taktilis kő is kihelyezve."

Ahogy az ezen kommentemhez csatolt képemen is látszik, ez nem fedi a valóságot. Az Allee felől a járdaszigetre vezető zebra (a képen látható) jobb szélénél, a járdaszigeten, nincs végig taktilis sáv."
"Szegélysüllyesztés pedig sehol nincs a járdaszigeten."
---------
FRISSÍTÉS: 2022.11.21
A bejelentő visszajelzése:

,,A taktilis jelzés nem azon a szakaszon van kiépítve, ahol a szegély is le van süllyesztve, hiszen ez a szegély sehol sincsen lesüllyesztve, lásd a csatolt képet. Kérem, pótolják a taktilis jeleket a zebra maradék hosszán!"

------

Tisztelt Budapest Közút!

Kérem, szólítsák fel a nemrégiben a felújítást elvégző Colas Zrt.-t, hogy az Október huszonharmadika utca és a Bercsényi utca kereszteződésénél lévő járdaszigetnél garanciálisan helyezzenek ki további taktilis jeleket úgy, hogy a zebra teljes szélességében legyenek, az előírásoknak megfelelően!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Október huszonharmadika u. 6

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor a zebra felfestését kellene leszűkíteni. Mindegy, nem értik a problémát, szerintem megoldatlan.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00112164-es számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    A gyalogos-átkelőhelynek két járdaszigete van, az Alle felől „ Ahol van a gyalogátkelőhely
    ...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.11.30. A bejelentő kommentje: ""Ahol van a gyalogátkelőhely és a szegélysüllyesztés, ott van a taktilis kő is kihelyezve." Ahogy az ezen kommentemhez csatolt képemen is látszik, ez nem fedi a valóságot. Az Allee felől a járdaszigetre vezető zebra (a képen látható) jobb szélénél, a járdaszigeten, n...

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés leírását "FFRISSÍTÉS: 2022.11.21 A bejelentő visszajelzése: ,,A taktilis jelzés nem azon a szakaszon van kiépítve, ahol a szegély is le van süllyesztve, hiszen ez a szegély sehol sincsen lesüllyesztve, lásd a csatolt képet. Kérem, pótolják a taktilis jeleket a zebra maradék hosszán!" ------ Tisztelt Budapest Közút! Kérem, ...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Szegélysüllyesztés pedig sehol nincs a járdaszigeten.
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    "Ahol van a gyalogátkelőhely és a szegélysüllyesztés, ott van a taktilis kő is kihelyezve."

    Ahogy az ezen kommentemhez csatolt képemen is látszik, ez nem fedi a valóságot. Az Allee felől a járdaszige...
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00112164-es számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    Véleményünk szerint a taktilis jelzések a jelenlegi kiépítettségük mellett is biztonságosa
    ...
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Budapest Közút! Kérem, szólítsák fel a nemrégiben a felújítást elvégző Colas Zrt.-t, hogy az Október huszonharmadika utca és a Bercsényi utca kereszteződésénél lévő járdaszigetnél garanciálisan helyezzenek ki további taktilis jeleket úgy, hogy a zebra teljes szélességében legyenek, az előírásoknak megfele...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    A taktilis jelzés nem azon a szakaszon van kiépítve, ahol a szegély is le van süllyesztve, hiszen ez a szegély sehol sincsen lesüllyesztve, lásd a csatolt képet. Kérem, pótolják a taktilis jeleket a z...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 00112164 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    Köszönjük az észrevételt, azt megvizsgáltuk.
    Az Alle bevásárlóközpont előtti háromszögszig
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére