Megoldott

Út takarítása

Frissítés 2022.12.27

FKF válasza
Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület gépi takarítását elvégezték.
......................
Kérem végezzék el az út takarítását! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hadrianus u. 9

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem végezzék el az út takarítását! Köszönöm szépen!"-ról "Frissítés 2022.12.27 FKF válasza Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület gépi takarítását elvégezték. ...................... Kérem végezzék el az út takarítását! Köszönöm szépen!"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a terület gépi takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: BKM FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/112153/ut-takaritasa
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére