Megoldásra vár

Felpúposodott csatornafedelek, vízmegállás

A híd mindkét oldali járdáján
• megáll a víz esőzés után, továbbá
• felpúposodtak a csatornafedelek.

Kérem, javítsák ki ezeket!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Petőfi Bridge

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00112147 számú bejelentésben szereplő Petőfi híd üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, fenntartási f
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Aknába folyó víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fedlapok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére